Оплата за спожиту енергію обов'язкова умова для її подальшого отримання!

ШАНОВНИЙ СПОЖИВАЧУ  ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

     Компанія «ДТЕК Дніпрообленерго» є звичайним «реалізатором» послуги. Так, ми зобов’язані зібрати кошти за весь обсяг відпущеної споживачам електроенергії і повернути державі. При цьому, якщо продавець в  магазині не продасть товар без оплати, то «комунальники» працюють в борг – віддають товар людям, потім намагаються зібрати кошти за відпущений товар. При цьому завдання однакові – зібрати кошти  в сумі вартості відпущених товарів (послуг).  
     Для Компанії підвищення рівня обслуговування населення є пріоритетним. Однак при низькому рівні платежів Компанія не зможе реалізовувати в повній мірі заходи, направлені на підвищення якості напруги, підвищення рівня обслуговування споживачів.
     Тому позиція Компанії по відношенню до боржників законна (п.27 Правил користування електричною енергією для населення – далі Правила), але жорстка. Не сплачуючи вартість спожитої електроенергії своєчасно, боржник у результаті змушений буде заплатити набагато більше. Окрім заборгованості можливе застосування пені, судові витрати, обов’язкова сплата за повторне підключення, яка іноді досягає до 500-600 грн.  Якщо боржника відключено, він однозначно буде декілька днів без електроенергії. 
Також згідно з законодавством можливо відключення населення з наступних причин :
•    відсутність договору з енергопостачальником  (п.3, 35 Правил);
•    ненадання доступу до приладу обліку представникам енергопостачальника (п.30 Правил);
•    самовільне підключення до електричної мережі, розкрадання електричної енергії, навмисне пошкодження приладу обліку та пломб на ньому (п.35 Правил);
•    неоплата за встановлення нового приладу обліку, інших платежів, передбачених Правилами (роботи проведені за ініціативою або з вини споживача)(п.17, 35 Правил) ;
•      зниження показників якості електроенергії (п.35 Правил).  
Пам’ятайте, що своєчасна сплата за спожиту електроенергію та дотримання інших вимог Правил, – це передумова Вашого  СВІТЛОГО майбутнього. 

З  ПОВАГОЮ,  КЕРІВНИЦТВО ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО»