Розкрадання електроенергії – сумнівне задоволення!

ШАНОВНИЙ СПОЖИВАЧУ  ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

     Унесено зміни до кримінального кодексу України від 31 травня 2005 р. № 2598-ІV щодо відповідальності за порушення в галузі електроенергетики.  Відповідно до вимог статті 1881 «Викрадення електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання» за розкрадання можна отримати два роки виправних робіт або обмеження волі на строк до трьох років. Повторне розкрадання електроенергії  тягне за собою позбавлення волі на строк до трьох років.  
     Окрім того, суми по актах про порушення Правил користування електричною енергією для населення є суттєвими. Так,  підвищення вартості електроенергії для населення в 2011 році призвело до зростання і сум по актах, які відповідно до законодавства нерідко складають 5-10 тис. грн. (а іноді й більше),  тобто суттєво б'ють по кишені споживача, який розкрадає електричну енергію.     
     Зазначаємо, що в Компанії «ДТЕК Дніпрообленерго» з метою посилення роботи з розкрадачами електричної енергії вводяться  спеціалізовані рейдові бригади зі спеціалізованою підготовкою, максимально оснащені найновітнішими засобами виявлення розкрадань, які дозволять виявити розкрадання електроенергії без входу всередину домоволодіння.
     Таким чином застерігаємо: якщо виникло бажання економити на вартості електроенергії незаконно, пам’ятайте: «зекономивши за  рахунок розкрадання електроенергії незначну суму сьогодні – споживач може розплачуватись за свої дії роками  в майбутньому». 
    
Рекомендуємо економити на вартості електроенергії законними методами. Компанія ж зі свого боку планує всебічно впроваджувати заходи, направлені на підвищення якості обслуговування споживачів.
 
З  ПОВАГОЮ,  КЕРІВНИЦТВО ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО»