Для будинку
Для бізнесу

11 млн інвестицій: ДТЕК Дніпрообленерго продовжує посилення мереж Кам’янського

Кам’янське, 15 березня 2018

Понад 11 млн грн інвестувала за минулий рік енергокомпанія ДТЕК Дніпрообленерго в модернізацію та реконструкцію мереж Кам’янського в рамках виконання інвестпрограми.

За рік компанією ДТЕК Дніпрообленерго було реконструйовано близько 6 км повітряних і кабельних ліній 6 кВ, а також проведена модернізація обладнання в місті.

Так, енергетики встановили 26 нових силових трансформаторів на 24-ти трансформаторних підстанціях, а також замінили 74 масляних вимикачів на більш сучасні вакуумні. Це дозволило підвищити надійність електропостачання для більш ніж 23 тисяч абонентів центральної і лівобережної частини міста.

Близько 400 тис грн було інвестовано в модернізацію мереж селища Романкове Камянського. Після будівництва в 2011-му році підстанції «Аули-35» з’явилася можливість переключити електропостачання селища з перевантаженої підстанції ДГ-1 на нову сучасну. Для вирішення цього завдання в 2017-му році була виконана масштабна реконструкція двох кабельно-повітряних ліній 6 кВ. Замість застарілих і втратили вже свою надійність повітряних ліній було укладено 4 кілометри самонесучого ізольованого проводу та кабелю з ізоляцією із зшитого поліетилену. В результаті енергетикам вдалося практично в 2 рази (з 120 до 200 А) збільшити допустиме навантаження мереж. А також підвищити рівень надійності та якість електропостачання побутових споживачів та знизити втрати енергії.

Крім того, були проведені масштабні роботи з модернізації підстанції ДЗУ-150, що живить стратегічно важливе для України підприємство «Дніпровський металургійний комбінат», житлові та соціальні об’єкти міста. За рік на підстанції замінили на елегазові два повітряних вимикача на 150 кВ, що збільшило надійність електропостачання правобережжя Камянського. А також були розпочаті масштабні роботи з капітального ремонту конструктивів – стійок, порталів і мачт, незадовільний технічний стан яких викликало величезні побоювання можливості подальшого безперебійного електропостачання споживачів. Обсяг інвестицій в даний проект склав 1,13 млн грн. Роботи триватимуть і в 2018 році.

Також значно розширено інструменти спілкування з клієнтами: ДТЕК Дніпрообленерго став доступний в Viber, запущені платежі через портал Payhub. Крім того, енергопостачальною компанією була запущена ще і нова послуга з дистанційного укладання договорів про користування електроенергією, а також система дистанційних розрахунків за допомогою зручного інтерфейсу персональних платіжних сторінок, які висилаються клієнтам через Viber. У соціальній мережі Фейсбук на офіційній сторінці ДТЕК Дніпрообленерго та в групі Електропостачання Дніпропетровської області команда операторів 24/7 приймає і обробляє заявки клієнтів.

У нинішньому році в рамках інвестпрограми енергетики планують провести ще цілий ряд важливих проектів, спрямованих на модернізацію та підвищення надійності електрозабезпечення жителів Камі’янського, а також поліпшення сервісів для клієнтів.