Для будинку
Для бізнесу

Фахівці ДТЕК Дніпрообленерго розповіли школярам Новомосковська і Кам’янського про перспективи розвитку кар’єри енергетика

Енергетики ДТЕК Дніпрообленерго спільно з викладачами Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» провели профорієнтаційні зустрічі з майбутніми випускниками шкіл Новомосковська і Кам’янського. Школярам розповіли про перспективи розвитку кар’єри енергетика в ДТЕК Дніпрообленерго.

Зустрічі за участю вищих навчальних закладів, технікумів і роботодавця проходять в рамках проекту ДТЕК Дніпрообленерго «Покоління».

Майбутніх студентів поінформували про електротехнічний факультет і кафедру систем електропостачання НТУ «Дніпровська політехніка», про особливості прийому до ВНЗ у 2018 році, про напрямки роботи в енергетиці, про енергетичний холдинг ДТЕК, місію та цінності компанії ДТЕК Дніпрообленерго. Хлопці, зацікавлені в здобутті енергетичної спеціальності, найближчим часом приїдуть на екскурсії в Дніпровську політехніку і Філію Академії ДТЕК у м. Підгороднє, щоб на власні очі побачити, як вчаться і працюють енергетики.

Директор з управління персоналом ДТЕК Дніпрообленерго Олег Таранюк:

«Сьогодні в Україні молодь все менше і менше зацікавлена ​​у вищій освіті за інженерно-технічними напрямами. Ми впевнені, що змінити ситуацію можна. Для цього ми посилюємо співпрацю з вузами. Наша спільна профорієнтаційна робота дозволить залучити більше абітурієнтів на спеціальність «Електроенергетика» і в майбутньому збільшить приплив кваліфікованих фахівців в компанію. Ми зацікавлені в грамотних фахівцях-енергетиках. Щорічно понад 100 студентів технічних вузів проходять виробничу і переддипломну практику в ДТЕК Дніпрообленерго. Перспективним випускникам ми пропонуємо роботу за їх спеціальностями».

Керівник департаменту з оперативного управління ДТЕК Дніпрообленерго Олександр Кожухар:

«Енергетика – перспективний напрямок. Особливо зараз, коли в Україні починає працювати новий енергоринок. Професія енергетика – соціально важлива, лежить в основі економіки держави. Компанія впроваджує сучасні технології, діджіталізуєтся, що є додатковим інтересом і стимулом для розвитку перспективної молоді Дніпропетровської області. Ми активно показуємо студентам зсередини, як працює сучасна енергетична компанія».

Доцент кафедри систем електропостачання НТУ «Дніпровська політехніка» Іван Луценко:

«Ринок енергетики – один з найдинамічніших в країні. Це дає унікальні можливості для професійного і кар’єрного росту. Коли раніше ми приходили в школи і розповідали про перспективи вступу на електроенергетичну спеціальність, випускники не до кінця розуміли, де після закінчення ВНЗ вони зможуть працювати, який кар’єрний ріст їх чекає. Завдяки подібним зустрічам у сьогоднішніх 11-класників складається повна картина вже на етапі вибору місця навчання і відповідної спеціальності, яка є затребуваною на ринку праці і пропонує широкий спектр можливостей щодо самореалізації. Престиж професії енергетика в їхніх очах росте».