Для будинку
Для бізнесу

На Дніпропетровщині більше 200 000 родин можуть економити з «розумними» лічильниками

Дніпропетровщина продовжує утримувати позиції лідера за темпами забезпечення двозонним лічильниками жителів області. За 2017-й рік енергетики встановили ще 43 000 приладів обліку день / ніч, що дозволяють жителям істотно економити на електроенергії. Всього ж в регіоні «розумними лічильниками» забезпечені вже 202 000 родин.

«ДТЕК Дніпрообленерго одним з перших почав реалізацію інвестиційного проектаавтоматізірованной системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ). Завдяки йому сотні тисяч жителів області отримали можливість економити на вартості електроенергії, а енергокомпанія – отримувати достовірні та оперативні дані про електроспоживання. Проект АСКОЕ ефективно працює і розвивається. І сьогодні ми є лідерами за кількістю «розумних лічильників» в країні. З 1,5 мільйона побутових споживачів Дніпропетровської області такими приладами обліку забезпечені 202 000 – 13,7%. Тобто кожна 8-ма сім’я », – говорить директор ДТЕК Дніпрообленерго Вадим Кухтій.

Перевагою багатозонних приладів обліку для побутових клієнтів є можливість економити до 50% на рахунках за електроенергію за рахунок перерозподілу основної енергонавантаження на нічний час (з 23:00 до 7:00), коли діє більш низький тариф.

На даний момент 163 000 абонентів, у яких встановлені і запараметрізіровани «розумні лічильники», вже економлять на рахунках за електроенергію за рахунок тарифікації день / ніч. Решта можуть почати робити це після переходу на новий формат розрахунків, для чого необхідно подати заявку в ДТЕК Дніпрообленерго (по телефону контакт-центру 0800 500 444, на сторінці в Facebook підприємства або особисто – при відвідуванні центру обслуговування клієнтів компанії).

Крім того, є можливість встановити багатозонний лічильник самостійно і економити на електротарифів вже сьогодні. Тим більше, що зараз процедура такого переходу значно спрощена.

«З кожним роком попит на двозонні лічильники тільки зростає. Щоб полегшити процес переходу для наших клієнтів, жителям області доступна послуга швидкого підключення лічильника «під ключ» в складі набору енергоефективних товарів і послуг Розумний WATT. Всі товари в наборі оптимально підібрані експертами з енергозбереження ДТЕК ЕСКО і підійдуть як для квартир, так і для приватних будинків. У комплект входить двозонний лічильник електроенергії, послуга його швидкої установки, енергозберігаючі LED-лампи, програмована smart розетка з таймером і докладна інструкція з порадами щодо економії електроенергії вдома. Жителі Дніпропетровщини можуть замовити набори через інтернет без відвідування Центрів обслуговування Дніпрообленерго», – повідомив директор ДТЕК ЕСКО Євген Бушма.

Набори Розумний WATT з двухтарифні лічильником і послугою його установки пропонуються за ціною від 1999 грн. При цьому час установки складе всього 2-3 дня, після чого електроенергія буде налічуватися вже за зонним тарифом.
Придбати «Розумний WATT» з послугою установки лічильника можна в ЦОК ДТЕК Дніпрообленерго або на сайті dtekesco.com,  а також:
·                     за телефоном: (044) 581 93 06 (в робочий час);
·                     по e-mail: esco@dtek.com;
·                     через сторінку Фейсбук: fb.com/rozumnyi.watt.