Для будинку
Для бізнесу

Набори Розумний WATT тепер доступні в кожному ЦОК ДТЕК Дніпрообленерго

Жителі Дніпропетровщини все частіше вибирають двозонним тарифікацію для економії витрат на електроенергію. Тепер перейти на нову форму розрахунків стало ще простіше та доступніше. У всіх Центрах обслуговування клієнтів ДТЕК Дніпрообленерго стартував продаж наборів Розумний WATT з двозонним лічильниками електроенергії та послугою їх швидкого встановлення.

Розумний WATT – це набори енергоефективних товарів і послуг, які допомагають економити до 50% сімейних витрат на електроенергію. В набори входять: двозонний лічильник електроенергії, який дозволяє платити за електроенергію в 2 рази менше в нічний час доби – з 23:00 до 07:00; послуга швидкої установки двозонним лічильника з постановкою на комерційний облік; енергозберігаючі LED-лампи; «Розумна» розетка з таймером, яка допомагає автоматично включати та вимикати електроприлади; інструкція з порадами щодо економії витрат на електроенергію.

«Набір був розроблений фахівцями з енергоефективності, щоб допомогти людям ефективно та економно використовувати електроенергію вдома. Основна ідея нашого набору – комплексний підхід до енергозбереження та простота використання», – говорить директор ДТЕК ЕСКО Євген Бушма.

«Раніше набори можна було замовити тільки через інтернет, по телефону та в Криворізькому ЦОК ДТЕК Дніпрообленерго. Тепер Розумний WATT кожен клієнт може замовити в будь-якому з півсотні Центрів обслуговування клієнтів по всій Дніпропетровській області. Після оплати набір безкоштовно доставляється клієнту через відділення «Укрпошти» або «Нової пошти». В узгоджений з клієнтом час електромонтер встановить лічильник, оформить пломби і прийме на облік ДТЕК Дніпрообленерго. На практиці від моменту оплати до установки лічильника проходить не більше 5-10 робочих днів», – розповів директор з продажу ДТЕК Дніпрообленерго Юрій Федько.

Вартість базового набору стартує від 1999 грн. і варіюється в залежності від обраної клієнтом конфігурації товарів та їх кількості. Термін окупності – від півроку, в залежності від обсягів і характеру використання електроенергії. Підрахувати можливу економію та окупність набору для сім’ї можна за допомогою онлайн-калькулятора на сайті ДТЕК ЕСКО: https://dtek-esco.com/calc. Там досить вибрати електроприлади, які використовуються вдома, при необхідності уточнити їх потужність та час використання. І калькулятор розрахує результат: скільки ви витрачаєте на електроенергію зараз і скільки можете заощадити при комплексному підході в місяць, на рік, за 5 і 10 років.

Нагадаємо, що в даний момент Дніпропетровська область – лідер за кількістю двозонних, або «розумних» лічильників в країні. З 1,5 мільйона побутових клієнтів ДТЕК Дніпрообленерго такими приладами обліку забезпечені 202 тисячі – 13,7%. Тобто кожна 8-ма сім’я.