Для будинку
Для бізнесу

Енергетики Дніпропетровщини повністю відновили електропостачання знеструмлених стихією населених пунктів

Фахівці ДТЕК Дніпровських електричних мереж завершили роботи з відновлення електропостачання населених пунктів, знеструмлених внаслідок негоди. На даний момент електропостачання повністю відновлене в усіх 230-ти постраждалих від недавньої стихії селах і селищах області.

Нагадаємо, що внаслідок стихійного лиха, що вирувало в області (грози зі штормовим вітром, шквали, град) були зафіксовані численні обриви високовольтних проводів електроліній. 30 червня відрізаними від електроенергії опинилися 230 населених пунктів в 10 районах області – майже 90 000 жителів. Найбільше постраждали Нікопольський, Солонянський, Верхньодніпровський, Новомосковський та Криничанський райони. Енергетики працювали в цілодобовому режимі, щоб в максимально стислі терміни повернути світло в знеструмлені негодою населені пункти, в першу чергу відновлюючи електропостачання дитячих і лікувальних установ. У зв’язку з надзвичайною ситуацією для відновлення електропостачання на допомогу до найбільш постраждалих ділянок були стягнуті ремонтні бригади ДТЕК Дніпровських електромереж із сусідніх районів.

Більшу частину знеструмлених об’єктів вдалося підключити в першу ж добу проведення ремонтних робіт. Там, де пошкодження були особливо істотні (обрив високовольтних ліній, падіння електроопор), аварійне відновлення тривало до 1-4 липня. Останні підключення в населених пунктах Нікопольського району, а також частини вулиць Нікополя і Марганця провели в ніч на 5 липня.

На даний момент завдяки зусиллям енергетиків на Дніпропетровщині електропостачання відновлено повністю. Тривають лише адресні роботи на точкових ділянках.

У свою чергу, ДТЕК Дніпровські електромережі звертається до жителів області із закликом не намагатися самостійно проводити ремонти в електроустановках, і попереджає про ризик отримати серйозні травми або загинути від ураження електричним струмом при спробах проведення несанкціонованих робіт або знаходженні на території енергооб’єктів. А також ще раз нагадує про необхідність дотримання правил електробезпеки:

  • при сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній електропередачі,
  • не наближатися до проводу, що впав, ближче, ніж на 8-10 метрів, і ні в якому разі не торкатися до нього.

При виявленні обірваних або проводів, що впали на землю, відкритих дверей і люків електроустановок, а також пошкоджених опор прохання повідомляти про це в контакт-центр ДТЕК Дніпровські електромережі за телефоном 0 800 500 444 або залишати заявки в групі Електропостачання Дніпропетровської області, а також в особистих повідомленнях на офіційній сторінці ДТЕК Дніпровські електромережі в соціальній мережі Facebook.