Для будинку
Для бізнесу

ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання в 216 населених пунктах Дніпропетровської області

Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі продовжують масштабні роботи по ліквідації наслідків природної стихії. Починаючи з 29 червня, енергетикам вже вдалося підключити до електромереж 216 з 230-ти раніше знеструмлених сіл і міст області.

На ранок 3 червня була відновлена ​​робота ще 98 трансформаторних підстанцій та 11 високовольтних ліній. Завдяки цьому 13 населеним пунктам Нікопольського району відновили поставки електроенергії, це 4200 мешканців Дніпропетровщини. На жаль, знеструмленими все ще залишаються 14 сіл району. До робіт з відновлення залучені бригади з сусідніх районів. На даний момент на об’єктах працюють 27 бригад фахівців ДТЕК Дніпровські електромережі.

Крім того, тривають відновлювальні роботи у Кам’янському. У кожному районі міста працює аварійна бригада.

В умовах збереження гарної погоди, всі відновлювальні роботи планують закінчити не пізніше вечора 4 липня.

ДТЕК Дніпровські електромережі закликає з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і нагадує про необхідність дотримання правил електробезпеки:

  • при сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній електропередачі,
  • не наближатися до проводу, який впав, ближче, ніж на 8-10 метрів, і ні в якому разі не торкатися до нього.

При виявленні обірваних або провислих над землю проводів, відкритих дверей і люків електроустановок, а також пошкоджених опор повідомляйте про це в контакт-центр енергокомпанії (0 800 500 444) або службу надзвичайних ситуацій. Крім того, можна залишити повідомлення в Фейсбук – на офіційній сторінці ДТЕК Дніпровські електромережі або в групі Електропостачання Дніпропетровської області, де команда операторів 24/7 приймає і обробляє заявки клієнтів.

Енергокомпанія також звертається до жителів області із закликом не намагатися самостійно проводити ремонти в електроустановках і попереджає про ризик отримати серйозні травми або загинути від ураження електричним струмом при спробах проведення несанкціонованих робіт або перебуванню на території енергооб’єктів.