Для будинку
Для бізнесу

27 млн інвестицій: ДТЕК Дніпрообленерго провів масштабну модернізацію електромереж Кривого Рогу

Кривий Ріг, 28 лютого 2018

Оновлені підстанції та кілометри прокладених повітряних ліній, – більше 27 млн. грн інвестувала в 2017 році енергокомпанія ДТЕК Дніпрообленерго в електромережі Кривого Рогу.

Основними заходами в рамках інвестпрограми-2017 стали проекти, спрямовані на підвищення надійності та якості енергопостачання, а також поліпшення сервісів обслуговування клієнтів.

Так, за рік компанією ДТЕК Депрообленерго:

  • Реконструйовано близько 14 км повітряних ліній, з них 3 км – із застосуванням більш надійного самонесучого ізолюючого проводу, що підвищило надійність ліній і якість електропостачання мешканців міста.
  • Виконано заміну на більш сучасні вакуумні 48-ми масляних вимикачів, модернізовано 35 трансформаторних підстанцій. Крім підвищення головних технічних характеристик роботи підстанцій, це знизило ризик забруднення землі від розливів нафтопродуктів, які були присутні в старому масляному обладнанні.
  • Для поліпшення надійності електропостачання юридичних та побутових клієнтів компанії в Інгулецькому, Центрально-міському і Саксаганському районах замінено релейний захист і автоматику на великих підстанціях – «Газопровід», «КРУ», «Південний ГЗК», «Саксаганська», «Городок» та ін.
  • Реконструйовано лінію 35 кВ протяжністю понад 8 км від ПС «Батуринська-150» до «Кривий Ріг гл.», що живлять кілька сотень абонентів ДТЕК Дніпрообленерго. Після реконструкції даної лінії збільшилася надійність в електропостачанні Криворізького вузла залізничних перевезень, який щодня відправляє сотні тисяч тон руди до віддалених регіонів країни та далекого зарубіжжя. Вартість проекту склала близько 9 млн грн.
  • Закінчено реконструкцію високовольтної лінії 150кВ між підстанціями «Південна-330» та «Мойсіївка», що знаходиться в експлуатації більше 50 років та живить таких великих і енергоємних споживачів, як ТОВ «Південний ГЗК», ПАТ «Арселор Міттал» та Придніпровську залізницю. В даний проект інвестовано понад 8 млн грн.

Також у 2017 році розширено інструменти спілкування з клієнтами: ДТЕК Дніпрообленерго став доступний в Viber, запущені платежі через портал Payhub. Крім того, енергопостачальною компанією була запущена ще і нова послуга з дистанційного укладання договорів про користування електроенергією, а також система дистанційних розрахунків за допомогою зручного інтерфейсу персональних платіжних сторінок, які висилаються клієнтам через Viber. У соціальній мережі Фейсбук на офіційній сторінці ДТЕК Дніпрообленерго і в групі Електропостачання Дніпропетровської області команда операторів 24/7 приймає і обробляє заявки клієнтів.

У нинішньому році в рамках інвестпрограми енергетики планують провести ще цілий ряд важливих проектів, спрямованих на модернізацію та підвищення надійності електрозабезпечення жителів Кривого Рогу, а також поліпшення сервісів для клієнтів.